Meteen naar de inhoud

Veiling Arno Hintjens & Eddy Merckx #2

Winning Bid: 405,00

Item condition: New

Categorieën: ,

20 maart 2002 is voor de Ancienne Belgique tot op heden één van de meest iconische avonden uit een rijke en lange geschiedenis. Arno houdt zijn eerste van drie concerten dat jaar in een uitverkochte grote zaal. Kers op de taart wordt de verschijning van Eddy Merckx, die het podium bestijgt (zoals hij wel al vaker deed) met niets minder dan een fiets. Een cadeau dat helaas later die avond nog gestolen wordt voor de deur van het legendarische café L’Archiduc. Het hele spektakel haalt die avond nog het journaal en prijkt ‘s anderdaags op de voorpagina van De Morgen. Daar heeft de uitspraak “Je suis la première personne qui a touché les couilles d’Eddy” ongetwijfeld ook iets mee te maken. Muziekfotograaf Alex Vanhee nam van het hele gebeuren een geweldige foto van die een decennia lang deel uitmaakte van het interieur van AB Café. Uit eerbetoon aan de peter van dit project, Arno Hintjens en collectief idool Eddy Merckx veilen we deze iconische foto: in een subliem kader gegoten en met de hand gesigneerd door beide heren! Uiteraard enkel en alleen ten voordele van Kom op tegen Kanker. Een prachtig en uniek verzamelstuk dat een onvergetelijk moment uit de Belgische muziek én wielergeschiedenis vastlegt.

600 x 800mm, glazen frame met zwarte rand, tricolore passe-partout lijst in reliëf.

Authentiek handgesigneerd door Arno Hintjens & Eddy Merckx

Foto door Alex Vanhee, 20 maart 2002.

Alle opbrengsten gaan integraal naar Kom op tegen Kanker

Gratis verzending

Vragen? info@abcafe.be

Alle biedingen

Auction has finished

Highest bidder was: Tom P

Date Bieden User Auto
GRATIS LEVERING VANAF 12 FLESSEN/ 2 DOZEN